Publikacje naukowe. Wyniki a nie proces.

"Publikacje Naukowe". Wyniki a nie proces

info@spubl.pl

Odpowiedzi na najbardziej popularne pytania

 • 1. Czy firma zapewnia oficjalną umowę o współpracy?
  Firma „Naukowe Publikacje” oferuje usługi oficjalnie i pracuje wyłącznie w ramach przepisów prawnych. Na początku współpracy z każdym klientem zawieramy umowę, w której odnotowujemy wszystkie warunki współpracy. Nasi specjaliści zapewniają dokumenty o wykonanej pracy i wystawiają fakturę, jeśli jest to potrzebne do raportowania.
 • 2. Jak mogę zapłacić za świadczone przez firmę usługi?
  Pracujemy z płatnościami większości systemów bankowych i przekazami pieniężnymi na całym świecie w różnych walutach. Otwiera to możliwość do obniżenia kosztów prowizji. Pracujemy po pełnej przedpłacie lub cząstkowej przedpłacie w przypadkach wyjątkowych dla niektórych osób prawnych i fizycznych.
 • 3. Czy prawa autorskie i prywatność autora są chronione?
  Wszystkie usługi naszej firmy są oferowane z przestrzeganiem pełnej prywatności i bezwarunkowym zabezpieczeniem praw autorskich klienta. Na przykład, jeśli klient chciał opublikować jeden artykuł, ale później zamienił go na inny, to dostęp pracowników do pierwszego artykułu zostaje ograniczony. Po jakimś czasie zostanie usunięty z naszej bazy, pracę nad nim można odnowić tylko w przypadku, gdy klient znowu wyślę go dla publikacji.
 • 4. Kiedy ze mną się skontaktują po zostawieniu aplikacji?
  Nasi specjaliści odpowiadają na każde podanie maksymalnie szybko. Jeśli przesłałeś go rano, to skontaktują się z tobą w ciągu roboczego dnia. Jeśli aplikacja została wysłana późno lub w dniu wolnym, odpowiedz wpłynie w kolejnym dniu roboczym.
 • 5. Czy jest możliwość zamówienia usługi, która nie jest wymieniona na stronie internetowej (rozdział „Usługi”)?
  Oczywiście! Kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dlatego reagujemy na każdą prośbę i staramy się pomóc w każdej konkretnej sprawie. Nasi specjaliści posiadają kompetencje do rozwiązania każdego problemu naukowego.
 • 6. Dlaczego niektóra część usług jest oferowana za darmo?
  Bezpłatnie przeprowadzamy audyt artykułu: sprawdzamy jego unikatowość, poziom niezbędnej korekty, a także możemy dobrać czasopismo, przy zamawianiu kompleksowej usługi. Takie usługi nie wymagają poważnego intelektualnego udziału w porównaniu z projektowaniem, tłumaczeniem lub publikacją opracowania naukowego (porównanie się wykonuję dla kompleksowej usługi)
 • 7. Publikujecie pracy we wszystkich kierunkach naukowych?
  W naszej firmie pracuje duża ilość specjalistów w różnych dziedzinach naukowych, nie zamykamy się na jedną lub dwie specjalizację. Należy zauważyć, że 80% naszych publikacji – to publikacje z chemii, fizyki, matematyki, biologii, ekonomii, prawa, medycyny, ekologii, pedagogiki i ich pochodnych.
 • 8. Jakie są terminy na opublikowanie artykułu?
  Termin publikacji w jakościowym czasopiśmie, zajmuje średnio od paru miesięcy do roku. Wszystko zależy od poziomu materiału, który był wysłany autorem, i wymóg do czasopisma i jego rankingu. W oddzielnych wypadkach publikacja prac możliwa w przyspieszonym formacie. Nie jest to usługa specjalna. Dla firmy " Publikacje Naukowe " każda publikacja jest pilna.

Zamówić publikacje w czasopiśmie z
BD Scopus/WEB OF SCIENCE

X