Publikacje naukowe. Wyniki a nie proces.

"Publikacje Naukowe". Wyniki a nie proces

info@spubl.pl

Denis Kowalenko

Z nami warto współpracować!

Międzynarodowa firma „Publikacje Naukowe” jest absolutnym liderem w obszarze doradctwa naukowego i naukometrii na terytorium państw WNP, Rozwijamy ten przemysł od 2016 roku i za ten period zostaliśmy pierwszymi w świadczeniu jakościowych i profesjonalnych usług naukowych i publikacyjnych. Ponadto nasza firma działa w ponad 45 krajach: Niemczech, Francji, Litwie, Polsce, Gruzji, Kazachstanie, Chinach, Korei Południowej i innych.

„Publikacje naukowe” to ugruntowana marka, którą społeczność naukowa postrzega jako firmę która gwarantuje wyniki. Właśnie taka ideologia firmy przy interakcji z klientem stała się przyczyną powstania hasła „Wyniki, a nie proces”

Wartości “Publikacje naukowe” znajdują się w płaszczyźnie uczciwości i zaufania do każdego klienta. Niesiemy odpowiedzialność za wszystkie projekty naukowców, które zwracają się do nas o pomoc publikacyjną, gwarantujemy wówczas realizowane warunki Umowy i maksymalnie przejrzyste działania w procesie go spełnienia.

Firma pomyślnie współpracuje z badaczami z całego świata, instytucjami naukowymi, uczelniami wyższymi, państwowymi i publicznymi organizacjami, co udowadniają podpisane dokumenty i memorandum.

Denis Kowalenko

Dyrektor firmy "Publikacje Naukowe Polska"

Nasz zespół

Nasz zespół myśli perspektywicznie, planując wieloletnią i produktywną współpracę z naukowcami, która przyniesie korzyści obu stronom.

„Publikacje naukowe” zorientowana na rozszerzenie jak zewnętrznego partnerstwa, tak i na wewnętrzny rozwój zespołu specjalistów. Dla nas ważne jest stworzenie tendencji w obszarze naukometrii i nauki, pracować nad nowymi ciekawymi projektami, rozwijając obszar badawczy.

Otrzymaj bezpłatną konsultacje.

Odpowiedzi na najbardziej popularne pytania

  • 1. Czy firma zapewnia oficjalną umowę o współpracy?
    Firma „Naukowe Publikacje” oferuje usługi oficjalnie i pracuje wyłącznie w ramach przepisów prawnych. Na początku współpracy z każdym klientem zawieramy umowę, w której odnotowujemy wszystkie warunki współpracy. Nasi specjaliści zapewniają dokumenty o wykonanej pracy i wystawiają fakturę, jeśli jest to potrzebne do raportowania.
  • 2. Publikujecie pracy we wszystkich kierunkach naukowych?
    W naszej firmie pracuje duża ilość specjalistów w różnych dziedzinach naukowych, nie zamykamy się na jedną lub dwie specjalizację. Należy zauważyć, że 80% naszych publikacji – to publikacje z chemii, fizyki, matematyki, biologii, ekonomii, prawa, medycyny, ekologii, pedagogiki i ich pochodnych.
  • 3. Jakie są terminy na opublikowanie artykułu?
    Termin publikacji w jakościowym czasopiśmie, zajmuje średnio od paru miesięcy do roku. Wszystko zależy od poziomu materiału, który był wysłany autorem, i wymóg do czasopisma i jego rankingu. W oddzielnych wypadkach publikacja prac możliwa w przyspieszonym formacie. Nie jest to usługa specjalna. Dla firmy " Publikacje Naukowe " każda publikacja jest pilna.

Nowe artykuły z naszego bloga

How to publish an article in Scopus for free?

Free publication in Scopus. Journal business models, grants, and funding

Jak dodać publikacje do Scopus?

Odkryj krok po kroku instrukcje, jak dodać swoje publikacje do Scopus, renomowanej światowej bazy danych naukowych, aby zwiększyć widoczność, podnieść liczbę cytowań i zwiększyć swoją reputację naukową

Jak sprawdzić Impact Factor?

Sprawdź swoją wiedzę na temat Impact Factor i jak łatwo i szybko można go znaleźć dla interesującego Cię czasopisma naukowego. Poznaj krok po kroku instrukcję i zacznij oceniać wpływ swojej ulubionej publikacji naukowej już dziś

Zamówić publikacje w czasopiśmie z
BD Scopus/WEB OF SCIENCE

X