Publikacje naukowe. Wyniki a nie proces.

"Publikacje Naukowe". Wyniki a nie proces

info@spubl.pl

Marina Jaszczenko

Z nami warto współpracować!

Międzynarodowa firma „Publikacje Naukowe” jest absolutnym liderem w obszarze doradctwa naukowego i naukometrii na terytorium państw WNP, Rozwijamy ten przemysł od 2016 roku i za ten period zostaliśmy pierwszymi w świadczeniu jakościowych i profesjonalnych usług naukowych i publikacyjnych. Ponadto nasza firma działa w ponad 45 krajach: Niemczech, Francji, Litwie, Polsce, Gruzji, Kazachstanie, Chinach, Korei Południowej i innych.

„Publikacje naukowe” to ugruntowana marka, którą społeczność naukowa postrzega jako firmę która gwarantuje wyniki. Właśnie taka ideologia firmy przy interakcji z klientem stała się przyczyną powstania hasła „Wyniki, a nie proces”

Wartości “Publikacje naukowe” znajdują się w płaszczyźnie uczciwości i zaufania do każdego klienta. Niesiemy odpowiedzialność za wszystkie projekty naukowców, które zwracają się do nas o pomoc publikacyjną, gwarantujemy wówczas realizowane warunki Umowy i maksymalnie przejrzyste działania w procesie go spełnienia.

Firma pomyślnie współpracuje z badaczami z całego świata, instytucjami naukowymi, uczelniami wyższymi, państwowymi i publicznymi organizacjami, co udowadniają podpisane dokumenty i memorandum.

Marina Jaszczenko

Kierownik departamentu personalnej obsługi

Nasz zespół

Nasz zespół myśli perspektywicznie, planując wieloletnią i produktywną współpracę z naukowcami, która przyniesie korzyści obu stronom.

„Publikacje naukowe” zorientowana na rozszerzenie jak zewnętrznego partnerstwa, tak i na wewnętrzny rozwój zespołu specjalistów. Dla nas ważne jest stworzenie tendencji w obszarze naukometrii i nauki, pracować nad nowymi ciekawymi projektami, rozwijając obszar badawczy.

Otrzymaj bezpłatną konsultacje.

Odpowiedzi na najbardziej popularne pytania

  • 1. Czy firma zapewnia oficjalną umowę o współpracy?
    Firma „Naukowe Publikacje” oferuje usługi oficjalnie i pracuje wyłącznie w ramach przepisów prawnych. Na początku współpracy z każdym klientem zawieramy umowę, w której odnotowujemy wszystkie warunki współpracy. Nasi specjaliści zapewniają dokumenty o wykonanej pracy i wystawiają fakturę, jeśli jest to potrzebne do raportowania.
  • 2. Publikujecie pracy we wszystkich kierunkach naukowych?
    W naszej firmie pracuje duża ilość specjalistów w różnych dziedzinach naukowych, nie zamykamy się na jedną lub dwie specjalizację. Należy zauważyć, że 80% naszych publikacji – to publikacje z chemii, fizyki, matematyki, biologii, ekonomii, prawa, medycyny, ekologii, pedagogiki i ich pochodnych.
  • 3. Jakie są terminy na opublikowanie artykułu?
    Termin publikacji w jakościowym czasopiśmie, zajmuje średnio od paru miesięcy do roku. Wszystko zależy od poziomu materiału, który był wysłany autorem, i wymóg do czasopisma i jego rankingu. W oddzielnych wypadkach publikacja prac możliwa w przyspieszonym formacie. Nie jest to usługa specjalna. Dla firmy " Publikacje Naukowe " każda publikacja jest pilna.

Новые статьи нашего блога

Czasopisma Scopus i Web of Science: 10 wskazówek dotyczących wyboru

Jak wybrać czasopismo Scopus lub Web of Science, aby z powodzeniem opublikować artykuł naukowy? Podstawowe porady firmy „Publikacje Naukowe”

Główne wskaźniki naukometryczne Scopus i Web of Science

Baza Scopus: SNIP, SJR, CiteScore. Baza danych Web of Science: Impact Factor, JCI. Co to jest kwartyl czasopismu i percentyl? Obliczanie cytowań

Jak napisać artykuł naukowy z dziedziny medycyny?

Firma "Publikacje Naukowe" dzieli się sekretami udanej publikacji artykułu naukowego z dziedziny medycyny 

Zamówić publikacje w czasopiśmie z
BD Scopus/WEB OF SCIENCE

X